RADA RODZICÓW

Szanowni Rodzice, prosimy o systematyczne wpłaty 1 x w miesiącu  na konto Rady Rodziców:  48102010680000110200003137 według zadeklarowanej kwoty.

W związku z planowanymi wydatkami Dziecka oraz cyklicznymi płatnościami prosimy o wpłacenie zdeklarowanych kwot na Radę Rodziców oraz ewentualnym uzupełnieniu zaległości na konto lub bezpośrednio

w kasie przedszkola.

DZIAŁANIA FINANSOWANE Z RADY RODZICÓW :

1. Przedstawienie teatralne/ teatrzyki / koncerty w przedszkolu.
  2. Warsztaty dla dzieci ( warsztaty są prowadzone oddzielnie dla każdej grupy wiekowej 1 X w miesiącu ) :

Warsztaty twórczego myślenia.

Warszaty teatralno – pantomimiczne.

1. Organizacja Imprez okolicznościowych.
  2. Książki dla dzieci + płyty CD
  3. Zabawki do wszystkich grup
  4. Organizacja ,, Pasowania na przedszkolaka’’
  5. Spotkanie z Mikołajem.
  6. Pomoce dydaktyczne, wyposażenie kącików.
  7. Artykuły papiernicze ( kredki, kleje, farby, plastelina, papier  kolorowy, nożyczki itp.)
  8. Utrzymanie akwarium.
  9. Bal Karnawałowy.
  10.  Prezenty dla wszystkich dzieci z okazji Mikołaja.
  11. Całodniowa wycieczka majowa dla wszystkich grup - program ( bez autokarów ).
  12.  Prezenty z okazji Dnia Dziecka.
  13.  Organizacja Dnia Dziecka.
  14. Prezenty dla dzieci kończących przedszkole.
  15. Opłaty bankowe i pocztowe .
  16.  Inne w miarę potrzeb, uzgodnione z Radą Rodziców ( np. stroje , elementy dekoracji i inne ).

Dziękujemy !

DRODZY RODZICE to od Was zależy jakie atrakcje będą miały Wasze pociechy, bo to dzięki waszym wpłatom uatrakcyjniamy  im pobyt w przedszkolu.Od zgromadzonych środków finansowych Rada Rodziców uzależnia JAKOŚĆ I ILOŚĆ atrakcji oferowanych w naszej placówce!!!

Napisz do Nas - Kontakt : ogrodek147@gmail.com